|
Bent u op zoek naar een groepsaccommodatie in Brabant die net even afwijkt van de standaard? Dan sluit groepsaccommodatie De Pastorie in Lage Mierde zeker aan bij uw verblijfswens. De naam geeft het unieke karakter van deze accommodatie al prijs. U verblijft namelijk in de voormalige pastoorswoning direct tegenover de kerk. Dit historische pand is helemaal gerenoveerd waarbij veel authentieke details bewaard zijn gebleven. Het karakter en de sfeer van deze groepsaccommodatie in Brabant zullen zeker bijdragen aan een unieke logeerervaring. Voor wie is deze accommodatie geschikt?De Pastorie is een ruime accommodatie waar u met groepen tot dertig personen heel comfortabel kunt verblijven. Het kan hierbij gaan om een verblijf met uw familie of vriendengroep. Daarnaast is De Pastorie ook geschikt voor een zakelijk gebruik. Deze groepsaccommodatie in Brabant is daarbij rolstoelvriendelijk met brede doorgangen, een minimum aan drempels en meerdere aangepaste toiletten en douches. U vindt in De Pastorie een lift die alle etages met elkaar verbindt en ook de tuinenpaden zijn geschikt voor rolstoelgebruik. Dit maakt deze locatie daarmee ook geschikt voor zorggroepen. De faciliteiten van deze accommodatieDe gerenoveerde groepsaccommodatie in Brabant bestaat uit sfeervol en gezellig ingerichte ruimtes waar authentieke elementen zoals hoge plafonds met plafondversiering terug te vinden zijn. Een perfecte plek om samen te komen is de moderne woonkeuken met uitzicht op de tuin of de woonkamer met mooie schouw. Verder zijn er diverse slaapkamers. Sommige hebben zelfs een eigen badkamer. De voormalige ontvangstkamer van de pastoor doet tegenwoordig dienst als speelkamer maar ook als vergaderruimte. In het hele pand kan daarbij gratis gebruik worden gemaakt van wifi. De mooie voor-, zij- en achtertuinen van De Pastorie zijn met elkaar verbonden door wandelpaden. U vindt meerdere terrassen met zitjes in de tuin en ook een speelveldje voor de jongere gasten. Kortom: de ideale accommodatie voor u en uw gezelschap! |
| https://depastorielagemierde.nl/ |
Veelgestelde vragen
Hoeveel personen kunnen er in groepsaccommodatie De Pastorie verblijven?▼
De Pastorie kan comfortabel groepen tot dertig personen huisvesten. Het pand beschikt over diverse slaapkamers, waarvan sommige voorzien zijn van een eigen badkamer.
Is De Pastorie geschikt voor rolstoelgebruikers?▼
Ja, de accommodatie is volledig rolstoelvriendelijk met brede doorgangen, een lift die alle etages verbindt, aangepaste toiletten en douches, en toegankelijke tuinenpaden.
Welke faciliteiten zijn beschikbaar in de groepsaccommodatie?▼
De accommodatie beschikt over een moderne woonkeuken, woonkamer met schouw, speelkamer/vergaderruimte, slaapkamers en gratis wifi overal in het pand. Buiten zijn er terrassen en een speelveldje.
Wat maakt De Pastorie een bijzondere accommodatie?▼
Het pand is een gerenoveerde voormalige pastoorswoning met behoud van authentieke details zoals hoge plafonds en plafondversiering. Dit geeft een unieke historische sfeer.
Is deze groepsaccommodatie geschikt voor zakelijk gebruik?▼
Ja, naast familieverblijven is De Pastorie ook geschikt voor zakelijke doeleinden. De voormalige ontvangstkamer doet dienst als vergaderruimte.
